Seria 86ZW3S

Seria 86ZW3S
Detalii produs

Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd este unul de top nivel China 86zw3s seria producători şi furnizori, ca o companie profesionala, fabrica noastra este întotdeauna capabil să producă produse de serie 86zw3s cu atât de bună calitate şi preţ. Bine ati venit pentru a cumpara produse de la noi.

Serii de produse: DC fără perii Motor

Numele produsului: 86ZW3S seria

Produs intro: 86ZW3S seria

== Pentru mai multe informaţii: ==


ModelulUnităţi86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Număr de poli
8
Numărul de faza
3
Tensiune nominalăVDC48
Viteza nominalăROT/MIN10003000100030001000300010003000
Cuplul continuu standNeacsu0.420.420.840.841.681.682.522.2
Cuplul nominalNeacsu0.350.350,70,71.41.42.12.1
Putere nominalăW24.311073220147440220660
Cuplul maximNeacsu1.051.052.12.14.24.26.36.3
Curent de vârfADRIAN2.868.65.717.111.434.317.251,5
Cuplul ConstantaNm / A0.3240.120.3240.120.3240.120.3240.12
Inapoi E.M.FV/KRPM34.2812.6334.2812.6334.2812.6334.2812.63
Rotorului inerţieg.c㎡0,40,40,80,81.61.62.42.4
Lungimea corpuluimm585871719898125125
Gama de tensiuneVDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Gama de vitezaROT/MIN1000 ~ 3000
GreutateKg1.51.51.91.92.62.644
Anchetă