Seria 80ZW3S

Seria 80ZW3S
Detalii produs

Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd este unul de top nivel China 80zw3s seria producători şi furnizori, ca o companie profesionala, fabrica noastra este întotdeauna capabil să producă produse de serie 80zw3s cu atât de bună calitate şi preţ. Bine ati venit pentru a cumpara produse de la noi.

Serii de produse: DC fără perii Motor

Numele produsului: 80ZW3S seria

Produs intro: 80ZW3S seria

== Pentru mai multe informaţii: ==


ModelulUnităţiUnităţi80ZW3S98C2580ZW3S122C3080ZW3S150E2080ZW3S160E25
Număr de poli

8
Numărul de faza

3
Tensiune nominalăVDCVDC4848310310
Viteza nominalăROT/MINROT/MIN2500300020002500
Cuplul continuu standNeacsuNeacsu1,562.94.24.8
Cuplul nominalNeacsuNeacsu1.32.43.54
Putere nominalăWW3407547331047
Cuplul maximNeacsuNeacsu3.87.110.512
Curent de vârfADRIANADRIAN28.362,89.513.5
Cuplul ConstantaNm / ANm / A0.1210.0680.0420.121
Inapoi E.M.FV/KRPMV/KRPM108.877,565,7
Rotorului inerţieg.c㎡Kg.c㎡1.051.822.632.97
Lungimea corpuluimmmm98122150160
Gama de tensiuneVDCVDC12 ~ 310
Gama de vitezaROT/MINROT/MIN1000 ~ 3000
GreutateKgKg33.54.14.3
Anchetă